Kargo ve Teslimat

Müzayede sonunda kazandığınız eserleri ödeme sonrasında dilerseniz İletişim sayfasında bulunan Şişli/İstanbul’daki adresimize gelerek elden teslim alabilirsiniz.

İstanbul dışındaki adreslere teslimat aksini belirtmediğiniz sürece Aras Kargo (Kargo) ile alıcı ödemeli yapılacaktır. Aras Kargo ile özel anlaşmamızdan dolayı göndereleriniz indirimli ücretlendirilmektedir.

Kargo ile yapılan gönderilerde adreste bulunmadığınız durumlarda Kargo firması tarafından “teslim edilemedi” notu bırakılır. Bir sonraki iş günü siparişinizin bir kez daha adresinize getirilir. Kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman bilgisini paylaştığınızda, paketinizin doğru zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde teslim edilemeyen siparişiniz iletişim sayfamızda görülen Rumeli Mezat adresine iade edilir. Adreste bulunmama sebebi ile iade edilen gönderileriniz için kargonuz tekrar adresinize gönderilmeden önce Rumeli Mezat tarafından ilk gönderim ve geri dönüş ücreti toplamı tarafınızdan tahsil edilecektir.